Ubytovanie

 

 

Príjemné ubytovanie v krásnej Oravskej prírode s nádherným výhľadom na Skorušinské vrchy, čistým horským vzduchom s možnosťou využitia  sezónnych športov, relaxu, oddychu a načerpania novej energie. Chata sa nachádza 2 km od obce Brezovica, vzdialená 200 m od lyžiarskeho areálu s reštauráciou 

 

Hosťom ponúkame ubytovanie v 2-dvojlôžkových izbách a 1-trojlôžkovej izby s podkrovnou ubytovacou časťou s celkovou kapacitou 14 lôžok. Každé poschodie ma svoje vlastné WC s kúpeľňou. Na prízemí sa nachádza  open-space kuchyňa s posedením a obývacou  izbou. Vykurovanie ústredné – kachľová piecka s rozvodmi a radiátormi. Parkovanie pri objekte je celoročne sprístupnené. Súčasťou objektu je rozsiahly altánok s posedením a možnosťou grilovania. Chata je zabezpečená čistou pramenitou vodou, elektrinou, TV , chladničkou, grilom a keramickou varnou doskou. 

 

Čo Vás čaká..

Čaká na Vás lyžovačka v lyžiarskom stredisku Brezovica, Spalená prípadne Oravice. Okúpať sa môžete v Meander parku Oravice, Aquaparku Tatralandia a Thermal parku Bešeňová. Krásne doliny, vysokohorská turistika Skorušinské vrchy, Roháčske plesá, múzeum oravskej dediny, jeden s najkrajších hradov Slovenska - Oravský hrad a veľa panoramatických pohľadov krásnej prírody - to všetko v blízkom okolí našej chaty. Pozývame Vás k nám na dovolenku a odnesiete si nezabudnuteľný zážitok z krásnej Oravy..

 

                                                                                                 Rezervácia ubytovania na tel. čísle: 0903 354 440 

 

Chata fotogaléria: