Interiérové dvere

 
 
Interiérové dvere dotvárajú nielen celkový estetický dizajn nášho interiéru, ale i príjemnú atmosféru, sú našim každodenným spoločníkom. Vybrať si môžete z dreveného masívneho prevedenia alebo dyhované dvere.  Zaokrúhlené hrany nových modelov jasne zlepšia estetiku a komfort ich používania. S prihliadnutím na bezpečnosť sú interiérové dvere vyrobené s tvrdeným sklom Lakmat. Takmer všetky modely je možné vyrobiť i v posuvnom systéme, ktorý umožňuje maximálne využitie úžitkovej plochy.

Neoddeliteľnou súčasťou interiérových dverí sú taktiež obložkové zárubne, ktoré si môžete vybrať vo farbe dverí, alebo tí odvážnejší môžu zvoliť kombináciu odtieňov. Nezabúdame ani na ďalšie dôležité detaily, akými sú kľučky a kovanie, ktoré rovnako dotvárajú celkový dojem dverí. 

Vyberte si dvere, ktoré možno vyrobiť v akejkoľvek dyhe, či už ide o našu drevinu, alebo exotiku. Dyha sa dá lakovať aj moriť, vďaka čomu máte k dispozícií širokú škálu odtieňov aj pri lacnejších drevinách ako sú buk a dub. 
Všetky interiérové dvere sa vyznačujú svojou optimálnosťou, univerzálnosťou a ľahkou udržiavateľnosťou.
 
 
 
V našej ponuke nájdete širokú škálu dyhovaných interiérových dverí s masívnou výplňou, ktoré vám vyrobíme na mieru, presne do vášho interiéru. Je jedno či ide o vysoké dvere, posuvné, zalamovacie, alebo dvere so svetlíkmi či nadsvetlíkmi. Široké možnosti presklenia či kaziet robia tento typ dverí najvariabilnejší na trhu. Vybrať si môžete dvere s polodrážkou, alebo bez polodrážky s tzv. skrytými pántmi.